Zmätkovič

Autor: Grácz Ján | 12.2.2012 o 11:07 | (upravené 12.2.2012 o 11:20) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  108x

Na úvod - nikdy som nepremýšľal o tom či voliť, alebo nevoliť Zmätkoviča. Keď ho Sulík zobral na kandidátku len som si vzdychol a parlamentná realita mi dala za pravdu. Z tohto titulu by mi malo byť ukradnuté, resp. mal by som sa potichu tešiť z posledného „geniálneho" nápadu tohto pravicového populistu, ale jeho vojna voči „vlastným" vo mne časom vykvasila.

Je toto politické šteňa také naivné, že si myslí že bude cvičiť zo „starými psami". Nebojím sa napísať politické šteňa, lebo je mi jasné že niekto, kto vie nazvať svoju kolegyňu gumennou Ančou nemôže mať s týmto najmenší problém. Ak by ste s tým problém mali, môžete ma vyzvať na „férovku" - ako Rafaja z SNS. FYI mám 195cm a 102kg (cítiš ten bulvár Igor?). Ako voliča pravice ma mrzí, že populizmus si našiel svoju cestu aj vpravo a tým oslabuje celkový možný volebný výsledok pravice. Len sa neviem rozhodnúť či je pán Zmätkovič úsmevne naivný, alebo len tvrdo vychcaný.

Zobrať na kandidátku ludí Palkovej krvnej skupiny a veriť si že pretlačím zmenu pravidiel počas hry s takýmito ostrieľanými hráčmi je turbonaivné. Cvičiť bývalého minstra  vnútra,  ktorý dokázal odísť zo svojej materskej strany, lebo sa nevedel stotožniť so smerovaním v KDH je nedostatok zdravého úsudku. Druhá možnosť, celé to bolo od začiatku premyslené a hlavne vychcané. Naverbujem si do strany pár známych mien a potom im zadelím požiadavku, o ktorej viem že ju neprijmú, hodím ma nich špinu a budem dúfať, že mi takto porastú percentá. Nora Mojsejová pravice si určite uvedomuje, že takýto politický útvar bez jednotnej línie a smerovania je vlastne tréningový tábor pre svoju budúcu konkurenciu. Preto sa k nej ako ku konkurencii aj správal. Ak je to tak tak je to s vami pán Zmätkovič veľmi zlé. Totiž nedá sa tváriť ako najvačší Ficobijec zo všetkých Ficobijcov a zároveň robiť veci, nad ktorými predseda Smeru iba ticho bledne. Áno hovorím o tom, že pán Zmätkovič sa hrabe na polygraf s tým, že nikdy nikoho neuplácal a zároveň vlastnými rukami pred rokom napísal že uplácal lekára. Ja viem, teraz je oficiálna verzia iná, ale to je príznačné pre ..Schyzofrenikov? Sklerotikov? Populistov?

Čudoval som sa, čudoval som sa veľmi, keď ludia s KDS a ODS nastúpili do Zmätkovičovho kakofonického čarostroja ku šťastiu, kde každý dostatočne známy môže byť kolieskom na podvozku, ale volant chce mať v rukách „Lennon". Pán Matovič ste omylom slovenskej politickej scény, váš koaličný potenciál je záporný, lebo vy viete len búrať a vydierať, nie stavať. Namiesto serióznych riešení prichádzate s bulvárom - čo smrdí politickou prostitúciou. Totiž stranu, nie „obyčajného" predsedu, treba stavať na ľudoch. Vy ste zatial nikam neprišli a už mám pocit že treba odísť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Polis: SNS po kríze výrazne stratila

SNS by získala menej percent, než bol jej volebný výsledok v roku 2016. Politológ za tým vidí správanie jej predsedu Andreja Danka.

EKONOMIKA

Obchvat Ružomberka. Mal byť hotový, bude meškať roky

Úsek plánujú dokončiť až v roku 2021.


Už ste čítali?